contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

DUSNI3 podpořila začínající učitele

DUSNI3

Září není jen hlavním měsícem módy, ale i měsícem, kdy se plná pozornost obrací ke školákům a jejich učitelům. Jsme tak rádi, že se nám povedlo navázat spolupráci s organizací Business Leaders Forum, která si mezi svými mnohými dalšími aktivitami našla místo na projekt Mentoring začínajících učitelů. Jedná se o platformu, která umožňuje předávání zkušeností mezi ostřílenými učitelskými profesionály a mladými lidmi, kteří na dráhu učitelů teprve nastupují. 

DUSNI3 se tento projekt rozhodla podpořit Benefiční módním koktejlem, jehož součástí byla i malá módní přehlídka. Role modelek se tentokrát zhostily členky a příznivkyně Business Leaders Forum. Patří jim náš srdečný dík a obdiv, s jakou samozřejmostí a bravurou se svých rolí ujaly.

Naše poděkování patří i úžasným vizážistkám z Lancome Beauty Institutu, které se ujaly nejen našich modelek, ale i dalších pozvaných dam.