contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Velký vánoční průvodce

Blog

Velký vánoční průvodce

DUSNI3

Už je to tady! Dárečky! Nakupování vánočních dárků může být stejná zábava jako jejich dostávání. Alespoň to platí u nás v DUŠNÍ 3. Pokud nevíte, co by se mohlo líbit vašim maminkám, dcerám, sestrám, švagrovým nebo kamarádkám, nechte se inspirovat naším vánočním průvodcem. Najdete v něm stylové dárky přesně podle vašeho rozpočtu. A najde se i něco pro pány.

 

DÁRKY DO 5000 KČ

Sháníte drobnost, která ale zaručeně potěší? V DUŠNÍ 3 najdete velký výběr doplňků od rukaviček z jemné kůže až po šperky. Pokud máte v rodině milovníka netradičních parfémů, u nás si zaručeně vyberete.

DÁRKY DO 10 000 KČ

Vánoce jsou ideální příležitosti k oživení šatníku novou kabelkou od Vivienne Westwood či Diane von Furstenberg. Nebo by se vám spíše líbily brýle od francouzského designéra Thierryho Lasryho? 

DÁRKY DO 15 000 KČ

Unikátní barokní perla? Legendární zavinovací šaty? Investujte do dárků, které vám zaručeně vydrží déle než jednu sezonu.

DÁRKY DO 25 000 KČ

S velkorysým rozpočtem se nemusíte bát sáhnout po špercích, které z nositelky učiní střed pozornosti nebo po kožešině, která opět slaví velký návrat.