contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

Tereza Maxová na návštěvě

DUSNI3

Pražský butik DUŠNÍ 3 navštívil vzácný host. Na jedno z pravidelných setkání Klubu DUŠNÍ 3 tentokrát dorazila jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Tereza Maxová. Společně s ředitelkou Nadace Terezy Maxové Terezií Sverdlinovou pozvaným hostům představila projekt „MADE BY“, který se soustředí na podporu matek s dětmi v azylových domech. Projekt „MADE BY“ podpořil i butik DUŠNÍ 3 již na konci loňského roku formou Vánočního bazaru. Ten ve prospěch projektu vynesl částku 58. 410 Kč.

Podle ředitelky Nadace Terezy Maxové je podpora matek s dětmi v azylových domech především prevencí před případným umístěným dětí do dětských domovů či kojeneckých ústavů. Projekt „MADE BY“ si klade za cíl pomoci ženám vymanit se z tíživé životní situace i prostřednictvím kurzů finanční gramotnosti či možností přivydělat si šitím bačkůrek nebo výrobou malých talismanů.

Majitelka butiku Jana Procházková (uprostřed) s Terezou Maxovou a ředitelkou nadace Terezií Sverdlinovou. Jako poděkování za podporu projektu MADE BY Tereza Maxová předala fotografii s věnováním.

Majitelka butiku Jana Procházková (uprostřed) s Terezou Maxovou a ředitelkou nadace Terezií Sverdlinovou. Jako poděkování za podporu projektu MADE BY Tereza Maxová předala fotografii s věnováním.

Tereza Maxová, která trvale žije v Monaku s manželem a třemi dětmi, si tak našla čas na setkání se zákaznicemi butiku DUŠNÍ 3 i ve svém nabitém programu v předvečer Plesu v Opeře, kterého se tradičně účastní.

Společně s Terezií Sverdlinovou tak umožnila návštěvnicím Klubu DUŠNÍ 3 nahlédnout do chodu nadace a zviditelnit potřebu pomoci ženám v azylových domech.

Klub DUŠNÍ 3 je sérií pravidelných setkání se zajímavými osobnostmi. Kromě Terezy Maxové ho navštívila například i šéfredaktorka magazínu Marie Claire Lenka Fabián, přední česká fotografka Bet Orten nebo filantropka a dědička letecké společnosti Ryanair Danielle Ryan. Pozvání na setkání Klubu DUŠNÍ 3 jsou součástí věrnostního programu butiku.