contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

Deset věcí, které musí mít každá žena v šatníku. Máte je?

DUSNI3

S módou si můžete hrát jen tehdy, pokud máte v šatníku kvalitní základní prvky. Sestavili jsme pro vás seznam deseti věcí, které rozhodně musíte mít. Všechny seženete u nás v butiku DUŠNÍ 3.

1. Skvěle padnoucí šaty
I když třeba šaty příliš nenosíte, věřte nám, že alespoň jedny univerzální, které vám dokonale padnou, zaručeně potřebujete. Nikdy nevíte, kdy vám na stole přistane pozvánka na akci, která prostě potřebuje více než kalhoty a košili. Sázkou na jistotu jsou zavinovací šaty od Diane von Furstenberg – skvěle padnou každé postavě, jsou dlouhé tak akorát a užijete je do práce i na večírky.

2. Trenčkot
Vyplatí se do něj investovat. Vždyť kdy je u nás takové počasí, abychom mohli chodit jen v sáčku či tričku? Hodí se k džínám i do společnosti a nikdy nevyjde z módy.

3. Bílá košile
Klasická bílá košile je tak univerzální, že už snad univerzálnější být ani nemůže. Sluší v každém věku a užijete ji téměř ke všemu. Pokud vám přijde příliš jednoduchá, stačí vzít výraznější náhrdelník nebo šátek a rázem máte jiný model.

4. Výrazný šperk
Troufněte si vystoupit z davu a nebojte se na sebe upozornit velkým šperkem. My jsme propadli dánské značce Monies, který vyrábí fantastické šperky z přírodních materiálů. Vašim outfitům dodají ten správný šmrnc. Prostě vezmete černé šaty nebo džíny a bílé tričko, náhrdelník a můžete vyrazit.

5. Klasické lodičky
Bez nich to nejde. Tečka.

6. Kvalitní kabelka
Kabelku nosíte každý den, ničím ji neschováte a hodně toho o vás napovídá. Při koupi kabelky si tak buďte vždy jistá, že kupujete kvalitu, a ne kus, který se vám za sezonu rozpadne. U nás si najdou své nové miláčky milovnice minimalismu i příznivkyně hravých vzorů a barev.

7. Originální psaníčko
Když jsme u těch kabelek, nesmíme zapomenout na psaníčka, která jsou mezi večerními modely nejoblíbenější. Zkuste třeba pusinku od Lulu Guinness, kterou si zamilovala i Kate Moss.

8. Parfém podtrhující osobnost
Jak praví známé přísloví – ďábel se skrývá v detailu. Proč si kazit skvělý outfit unifikovanou navoněnou vodou, kterou nosí půlka města? Nahlédněte do světa parfémů malých nezávislých značek. My milujeme irskou značku Roads, která nabízí kolekci deseti unikátních parfémů a každý vypráví jiný příběh.

9. Tmavý kostým 
Sako a kalhoty – skvělá kombinace, u které můžete jen střídat doplňky a získávat neomezené množství outfitů. Kdo říká, že je musíte nosit dohromady? Noste sako a kalhoty zvlášť a o další zábavu je postaráno. Nevíte, co na sebe? Kostým + bílé tričko + výrazná rtěnka a tradá.

10. Sluneční brýle
Pro nejkrásnější dny v roce musíte mít dokonalého společníka. Výběru brýlí věnujte velkou pozornost, dokáží rázem proměnit celý váš vzhled. Doporučujeme nadčasové kousky od Victoria Beckham nebo Thierry Lasry.