contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

Jarní úklid, který pomáhá. DUŠNÍ 3 poprvé otevírá svůj dobročinný Jarní bazar

DUSNI3

Po dvou úspěšných dobročinných Vánočních bazarech se pražský butik DUŠNÍ 3 rozhodl pomoci dobré věci i v jarních měsících. Poprvé tak budou moci zákazníci v DUŠNÍ 3 nakoupit za zvýhodněné ceny dámskou módu a doplňky světových značek i z jarních a letních kolekcí. Každý nákup zároveň již tradičně přispěje na projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem, který pomáhá ženám v azylových domech. Jarní bazar bude otevřen od 15. do 17. dubna.

Předvánoční období má člověk spojené s dobročinností tak nějak automaticky. Chtěli jsme ale využít i možnosti podpořit dobrou věc i v průběhu roku. Ženy v tíživých životních situacích potřebují pomoc celoročně. Jaro mám spojené s novou energií a novými začátky, které ženy v azylových domech potřebují, proto jsme se rozhodli projekt MADE BY podpořit v letošním roce hned dvakrát,“ řekla k dobročinné akci majitelka butiku DUŠNÍ 3 Jana Procházková. Za uplynulé dva Vánoční bazary přispěli návštěvníci na projekt „MADE BY“ již přispěli souhrnnou částkou 112 050 Kč.

Jarní bazar se bude konat v podobném duchu jako předvánoční akce. V nabídce budou starší kolekce oblečení, obuvi, kabelek, bot a šperků značek z celého světa za speciální ceny. Slevy přitom budou dosahovat výše až 90%. Návštěvníci Jarního bazaru budou moci vybírat ze zboží značek Diane von Furstenberg, Vivienne Westwood, Helmut Lang nebo Victoria Beckham.

Celkem se na Jarním bazaru objeví zboží od téměř tří  desítek tvůrců z celého světa. Oblečení a různé doplňky doplní i ručně vyráběné přívěsky ve tvaru andílků, bačkůrky a panenky, které vyrábějí ženy v azylových domech. Nebude chybět ale výběr z předmětů z kolekce Teribear, která je dalším projektem Nadace Terezy Maxové dětem. 

Otevírací doba Jarního bazaru:

15.-17. dubna 2016

Pá, So: 10:00 – 19:00

Ne: 11:00 – 18:00