contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

Přípravka na léto: 7 nezbytností, které vám nesmí chybět

DUSNI3

Horké letní měsíce se pomalu blíží! Na které kousky byste letos určitě ve svém šatníku neměli zapomenout?

1. Dlouhé letní šaty

Maxidélka sukní a šatů je zpět na celé čáře a je ideální volbou pro ženy, které se nechtějí starat o to, zda v parných dnech náhodu nedopatřením neodhalí více než by jim bylo příjemné. Sbalte si je s sebou na dovolenou a užijete je na pláž, na procházky po městě i na večeři. Skvěle budou vypadat s masivním šperkem v ethno stylu.

Šaty Ailanto, 12 990 Kč

2. Pohodlné sandály

Naše nohy v létě trpí asi nejvíce. Například tehdy, když je v horkých dnech trápíme v nepohodlných botách, které nás dřou do krve. Předejděte chodidlům oblepeným náplastmi koupí kvalitních sandálech, ve kterých opravdu vydržíte celý den. Boty bez podpatku jsou přitom hitem letošní jarní sezony. Hurá!

Sandály Chie Mihara, 7290 Kč.

3. Prostorná kabelka

Znáte to. Peněženka, pudr, antiperspirant, klíče, lejstra, sluneční brýle, lesk na rty, náplasti, žvýkačky, šátek, nákup z drogerie...množství věcí, které musíme mít v létě při sobě, jinak se cítíme jako bez ruky, je obrovské. Zapomeňte na svou těžkou pracovní kabelku, která sama o sobě váží pět kilo, a vsaďte na lehké kožené modely. Vejde se do nich vše potřebné a přitom vypadají skvěle.

Kožená oboustranná taška Marc Jacobs, 10 990 Kč.

4. Sluneční brýle

Pokud se vám nad vašimi letními outfity nechce příliš přemýšlet, stačí si pořídit jedny výrazné sluneční brýle a rázem posunete i obyčejné šortky a tílko na úplně jinou úroveň. Hitem léta jsou přitom barevné brýle inspirované světem letectví, takzvané "pilotky" nebo "aviatory". Proslavila se jimi například designérka Victoria Beckham, u které patří k bestsellerům.

Sluneční brýle Victoria Beckham, 10 890 Kč.

5. Barevný šátek

Uvažte ho do vlasů, na krk, na kabelku, kolem zápěstí nebo okolo pasu. Možnostem se meze nekladou a ochrání vás před dotěrnými paprsky a v případě potřeby i trochu zahřeje. To až se ta letní garden party protáhne do rána.

Šátek Vivienne Westwood, 2490 Kč.

6. Multifunkční kabelka na cesty

Díky dvou různě dlouhým popruhům ji můžete nosit křížem jako crossbody kabelku, na rameni, nebo kolem zápěstí jako psaníčko. Může být vaší společnicí na cesty za exotikou nebo jí můžete využít jako kosmetickou taštičku. Malé kabelky od francouzské značky Barbara Rihl mají zkrátka nekonečné možnosti použití a díky veselým obrázkům jsou na léto ideální.

Kabelka Barbara Rihl, 3690 Kč.

7. Lehký parfém

Svou vůni byste měla měnit nejen podle nálady a příležitosti, ale rovněž i podle venkovních teplot. Volte lehčí kompozice, které vás příjemně osvěží. Najdete je například u irské značky Roads a její minikolekci čtyř parfémů inspirovaných Afrikou.

Parfémová voda Roads Afropolis, 3090 Kč za 50 ml.