contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

DALŠÍ TVÁŘ PROJEKTU DUŠE DUŠNÍ 3

DUSNI3

Dnes vám představujeme paní Ivanu Syslovou, která se v rámci našeho projektu stala na jeden večer modelkou a odpověděla nám na několik otázek. Paní Ivana přehlídce zazářila v růžových šatech Jean Paul Knott, špercích Monies a botech Diane von Furstenberg.

Ivana Syslová

 

1. Vzpomenete si na moment, kdy jste byla poprvé v Dušní 3?
Vzpomínám si velice přesně, protože Dušní 3 se právě otevřela - byl to listopad 2012. A odnesla jsem si velký žlutý náhrdelník Monies a sluneční brýle Thierry Lasry a oboje doplňky nosím velice ráda dodnes a vždy si tak vzpomenu na své první zamilovaní do Dušní 3.

2. Co se vám na Dušní 3 líbí a proč tam ráda chodíte?
Výjimečná atmosféra a výjimeční lidé stojící za Dušní 3 v krásném prostředí, kde je vždy báječné se zastavit a zasnít se a vytvořit si svou vlastní iluzi módy.

3. Jaké jsou vaše nejoblíbenější značky v Dušní 3?
Jednoznačně šperky Monies a čím jsou větší tím je mám raději :-). Pak také Jean Paul Knott pro jeho jednoduché a zároveň rafinované šaty a samozřejmě Vivienne Westwood.

4. Bez čeho se letos na jaře a v létě v šatníku neobejdete?
Asi se budu opakovat, ale pro mě jsou to jednoznačně šperky Monies, protože pak už je celkem jedno, co mám na sobě. A toto pravidlo ctím celoročně.