contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

TŘETÍ TVÁŘ PROJEKTU DUŠE DUŠNÍ 3

DUSNI3

Seznamte se s další Duší Dušní 3. Dnes si můžete prečíst rozhovor s milovnicí kabelek a šatů Diane von Furstenberg, paní Zuzanou Folprechtovou. 

Zuzana Folprechtová

1. Vzpomenete si na moment, kdy jste byla poprvé v Dušní3? 
Do Dušní 3 jsem poprvé zavítala asi před dvěma lety, kdy nás na módní přehlídku pozvala banka Erste. Už tenkrát jsem byla nadšená nabídkou zboží, personálem a vůbec celou akcí - módní přehlídkou, líčením, poradenstvím při líčení a celkově velmi příjemnou a pohodovou atmosférou, která tam panovala. Od té doby jsem tam občas zavítala a v mém šatníku se objevila řada zajímavých kousků.

2. Co se vám na Dušní3 líbí a proč tam ráda chodíte?
Chodím tam velmi ráda nejen kvůli zajímavému, kvalitnímu a nadčasovému oblečení, ale rovněž kvůli velmi mílým, sympatickým a ochotným dámám, které tam obsluhují. Obecně si myslím, že úspěch obchodu je z jedné poloviny dán zbožím a z té druhé obsluhujícím personálem. Do Dušní se zkrátka vždycky těším a dokonce mě tam ochotně doprovází i manžel.

3. Jaké jsou vaše nejoblíbenější značky v Dušní3? 
Když procházím svůj šatník, mám v něm něco od Josepha, krásné zavinovací svetry a kabelku od Diane von Furstenberg, šaty od Malene Birger a samozřejmě také nějaké šperky od Monies, no a tak bych mohla pokračovat. Žádné značce přednost nedávám, záleží na konkrétních věcech.

4. Bez čeho se letos na jaře a v létě v šatníku neobejdete? 
Zatím jsem si koupila krásnou kabelku od Barbary Rihl a budu se těšit na nějaké zajímavé letní šaty a sukně.