contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Blog

DALŠÍ, ČTVRTÁ TVÁŘ PROJEKTU DUŠE DUŠNÍ 3

DUSNI3

Další nádhernou Duší Dušní 3 je Eliška. I ona se zúčastnila naší módní přehlídky a musíme konstatovat, že "modelkování" jí moc sluší . Přečtěte si, k večerní skleničce, krátký rozhovor s touto mladou usměvavou dámou.

1. Vzpomenete si na moment, kdy jste byla poprvé v Dušní3? 
V Dušní jsem byla poprvé asi před třemi lety spolu s tátou na módní přehlídce. Upřímně, nepamatuji si již co z předváděného oblečení mě nejvíce zaujalo, vzpomínám si ale na jeden pocit, který mě provázel celým večerem: uchvácení. Byla jsem nadšená z překvapivě úderného minimalismu interiéru, který ještě podtrhovalo důmyslně nainstalované osvětlení. O modelech platí totéž, připadala jsem si jako Alenka v říši divů.

2. Co se vám na Dušní3 líbí a proč tam ráda chodíte?
Myslím si, že Dušní3 ve mně zažehla pocit, který jsem dosud neznala, a to zájem o módu a hezké oblečení, kterého v tomto obchodě rozhodně není nedostatek. Líbí se mi, že i když mám poněkud náročný vkus, vždy si dovedu vybrat jeden kousek, o kterém vím, že dokonale vylepší celý můj outfit. Zároveň mám jistotu, že si tady nikdy nevyberu nic, co by mi neslušelo.

3. Jaké jsou vaše nejoblíbenější značky v Dušní3? 
Diane von Furstenberg a Barbara Rihl.

4. Bez čeho se letos na jaře a v létě v šatníku neobejdete? 
Za mě to jsou určitě oxfordky se zvýšenou platformou a lehké zavinovací šaty. Na léto jsou jako dělané, dá se s nimi vytvářet neuvěřitelné množství kombinací, a to je to, co mě baví.