contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Vánoční bazar - Užijte si nákupy za skvělé ceny a pomozte ženám v azylových domech

Blog

Vánoční bazar - Užijte si nákupy za skvělé ceny a pomozte ženám v azylových domech

DUSNI3

Rozhodli jsme se svou troškou do mlýna přispět v předvánočním období na dobrou věc. Na poslední listopadový a zároveň první adventní víkend – od 28. až 30. listopadu - jsme pro vás přichystali Vánoční bazar, který nabídne dámskou módu z předchozích kolekcí světových značek se slevou až 70%. Každý nákup přispěje na projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem, který podporuje ženy v azylových domech.

„Již dlouho jsme přemýšleli, jakým způsobem bychom mohli propojit módu a pomoc dobré věci. Když jsme se dozvěděli o projektu „MADE BY“, okamžitě nás oslovil. Tímto způsobem tak budou moci zákaznice pomoci ženám, které neměly v životě tolik štěstí. Je to takový malý dárek od žen pro ženy,“ řekla k projektu Vánočního bazaru majitelka butiku DUŠNÍ 3 Jana Procházková.

V rámci Vánočního bazaru tak pro vás bude připraven výběr z kolekcí značek jako Vivienne Westwood, Victoria Beckham, Jean Paul Knott, Tara Jarmon a mnoha dalších. Ceny přitom spadnou až o 70%. Kromě oblečení známých značek budou ke koupi i rukodělné výrobky - bačkůrky a andělíčci - z dílny v azylových domech.

„ Azylové domy pro matky s dětmi jsou určeny ženám, které nejsou schopny vlastními silami řešit náročnou životní situaci a potřebují proto pomoc. Jedním ze společných problémů těchto žen je mimo jiné citelný nedostatek finančních prostředků či dluhy. Proto se v rámci projektu MADE BY zaměřujeme na finanční gramotnost a snahu umožnit maminkám přivydělat si šitím bačkor či výrobou andělíčků. Pro nás všechny jsou bačkory symbolem domova. Pro matku v azylovém domě nadějí, že se tam jednou  vrátí. Děkujeme za podporu, které si velmi vážíme!“ dodala ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem Terezie Sverdlinová.

Projekt „MADE BY“ Nadace Terezy Maxové dětem se soustředí na pomoc ženám, které se svými dětmi ocitly v azylových domech. Může se jednat o svobodné matky, které si kvůli své finanční situaci nemohou zajistit bydlení, či oběti domácího násilí. Podporou matek tak zároveň projekt preventivně brání odebrání dětí a jejich umístění do dětských domovů. Pomocí programu rozvíjení finanční gramotnosti a drobné rukodělné výroby se snaží lidem v tíživé životní situaci vrátit naději na vlastní domov a návrat do běžného života.

Projekt „MADE BY“ dlouhodobě podporuje magazín Marie Claire, který je i partnerem Vánočního bazaru.

 

Vánoční bazar DUŠNÍ 3

Dušní 3, Praha 1

28.-30. listopadu

Pá, So: 10:00 – 19:00

Ne: 11:00 – 18:00