contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Helmut Lang

Jméno Helmut Lang je ztělesněním tak trochu jiného luxusu - nejkvalitnějších materiálů jemně klouzajících po kůži, nenápadných detailů určených pouze pro oči nositele, bezchybně vypracovaných střihů a charakteristické uvolněné elegance. Minimalistický, neformální luxus, který k velkému efektu nepotřebuje křičící loga a trendy výstřelky.

Návrhář Helmut Lang vstoupil do módního světa v roce 1986 a v průběhu 90. let si vybudoval pozici velikána, který mění zavedená pravidla. Jako první původem rakouský designér začal pracovat s high-tech materiály od holografických potisků až po látky měnící barvy při kontaktu s kůží a jako první návrhář v roce 1998 odprezentoval svou novou kolekci prostřednictvím videozáznamu zveřejněného na webu. Langův rukopis si získal miliony fanoušků po celém světě a zařadil se mezi nejuznávanější návrháře naší doby.