contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Kalendář akcí


Klub DUSNI3: Šéfredaktorka Marie Claire Lenka Fabián
Sep
16
6:00 PM18:00

Klub DUSNI3: Šéfredaktorka Marie Claire Lenka Fabián

Pozvání do Klubu DUSNI3 tentokrát přijala šéfredaktorka magazínu Marie Claire Lenka Fabián. Společně si budeme povídat o tom, jak vznikají módní trendy a jaký vliv mají módní magazíny na obsah našich šatníků. Nahlédněte s námi do světa, který se skrývá za lesklou obálkou. Pro rezervaci místa nás kontaktujte na info@dusni3.cz

View Event →
Podzimní odměna: Získejte k nákupu luxusní svíčku od Astier de Villatte
Sep
12
to Sep 13

Podzimní odměna: Získejte k nákupu luxusní svíčku od Astier de Villatte

Po náročných prázdninách s vašimi ratolestmi, zaskakování za kolegyni na dovolené a úmorné hodiny na cestách si zasloužíte odměnu. Přijďte do DUSNI3 ve dnech 12. a 13. září, nakupte alespoň za 5000 Kč a k nákupu dostanete luxusní svíčku od pařížské značky Astier de Villatte v hodnotě 1390 Kč. Bude vám více vonět květinová svíčka Rue St. Honoré, nebo bylinková Marienbad?

View Event →
DUSNI3 & CANON PINK CARPET
Sep
1
to Sep 30

DUSNI3 & CANON PINK CARPET

Zúčastněte se souteže o nejlehčí zrcadlovku na světě, stylovou Canon EOS 100D v bílém provedení v hodnotě 15 000 Kč! Přijďte do DUSNI3, vyfoťte se před naší fotostěnou a zařadíte se do soutěže o nejlepší outfit. Ten, kdo na Facebooku získá pro svou fotografii nejvíce lajků, vyhrává fotoaparát.

View Event →