contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

Dušní 3
Prague, 110 00
Czech Republic

+420 234 095 870

DUSNI3 is a concept store in Prague. We present a unique selection of top designer pieces to fit your life-style.

Do you like our store? Rate us on TripAdvisor.

Latelita London

DUSNI3_LATELITA LONDON_img3.jpg

Značka je pojmenována po skutečné ženě, pro kterou designeři Al a Lee navrhli své první šperky. “Latelita je žena, která nosí šperky, kterou zdobí a která si je užívá,” říkají tvůrci. A dodávají, že dodnes používají při navrhování šperků kouzelnou otázku: „Co by tomu řekla Latelita?“ Právě tato věta jim připomíná, že navrhují šperky pro konkrétní ženy, ne jen do skleněných obchodních vitrín.

Britská značka LÁTELITA London spojuje východní inspiraci se současným evropským designem, a vytváří tak zajímavé kolekce šperků s vytříbenou elegancí.

Založili ji roku 2012 designeři Al a Lee. Designéři spolupracují se zručnými šperkaři a odborníky na drahé kameny. Kolekce snoubí starobylé motivy, citlivě získávané přírodní kameny a polodrahokamy a přidávají výjimečné barvy a zpracování.

Svůj první butik otevřela značka v západním Londýně. Designeři se netají tím, že největším milníkem od založení společnosti bylo uvedení značky v obchodním řetězci House of Fraser, založeném roku 1849.

DUSNI3 jako první přiváží delikátní řadu náhrdelníků a náramků s motivy talismanů či se znameními zvěrokruhu.